close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ساندویچ پانل
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

B A M A N A

ساندویچ پانل - ساندویچ پانل دیواری - ساندویچ پانل سقفی - ساندویچ پانل سردخانه ای - ساندویچ پانل ماموت - قیمت ساندویچ پانل

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل پشم سنگ: ساندویچ پانل چیست؟ ساندویچ پانل ترکیبی از دو طرف ورق فولادی که با آلومینیوم و روی پوشش داده شده است که مقاومت فولاد را در برابر خوردگی بسیار بالا می برد و قسمت روی آن با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده است و در بین آنها یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته می باشد که این ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق های حرارتی و صوتی قرار می دهد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت و کیفیت برتر در صنعت ساخت و ساز و فرایند ها پیش می رود استفاده از این محصول بسیار رایج و پر طرفدار می باشد.

ساندویچ پانل پشم سنگ

ساندویچ پانل پشم سنگ ساندویچ پانلی است که در آن از پشم سنگ به عنوان عایق استفاده میشود. این ساندویچ پانل میتواند هم به عنوان ساندویچ پانل دیواری و هم ساندویچ پانل سقفی استفاده شود. این ساندویچ پانل بسیار سبک و بهینه است و میتواند جایگزین دیوار ها و تیغه های اجری شود.

درباره پشم سنگ:

پشم سنگ ساختاری بسیار سبک است که از سنگ بازالت(سنگ های اذرین که نتیجه فعالیت آتشفشانی است) تشکیل شده است. این عایق حرارتی و صوتی تحمل دمای ۷۵۰+ درجه و ۳۰- درجه سانتیگراد را دارد  و نقطه ذوب آن ۱۳۰۰ دجه سانتیگراد است.

فواید پشم سنگ:

 • پشم سنگ نمیسوزد: مهمترین ویژگی این عایق این است که دمای ذوب ان ۱۳۰۰ درجه سانتی گراد است که بسیار بالاستو از این بابت دارای امنیت ویژه ای در مقابل مواد آتش زا است
 • سازه های فلزی در هنگام شعله ور شدن داغ میشوند و فرو میریزند اما میتوان با پشم سنگ مانع شعله ور شدن این سازه های فلزی شد
 • در برابر حشرات مقاوم است: این عایق محیط بسیار نامناسبی برای رشد حشرات و باکتری هاست. میتوان گفت در بین تمام عایق های تولید شده تا کنون بی ضرر ترین عایق است
 • دارای ضریب انتقال حرارتی بسیار پایین است
 • قدرت عایقی ان ۳۳ برابر بتن و ۲۲ برابر اجر است

 

ادامه مطلب

بازدید : 10 تاریخ : سه شنبه 24 مرداد 1396 زمان : 14:54 نویسنده : bamana نظرات ()

نگاهی به انواع ساندویچ پانل ها

نگاهی به انواع ساندویچ پانل ها: ساندویچ پانل چیست؟ ساندویچ پانل ترکیبی از دو طرف ورق فولادی که با آلومینیوم و روی پوشش داده شده است که مقاومت فولاد را در برابر خوردگی بسیار بالا می برد و قسمت روی آن با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده است و در بین آنها یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته می باشد که این ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق های حرارتی و صوتی قرار می دهد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت و کیفیت برتر در صنعت ساخت و ساز و فرایند ها پیش می رود استفاده از این محصول بسیار رایج و پر طرفدار می باشد.

ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری صنعت پوشش یکی از بهترین گزینه‌ ها جهت پوشش دیواره‌ های فضاهای صنعتی، سردخانه‌ ها، کانکس‌ ها، ساختمان‌ های پیش‌ ساخته و… می‌باشد. این پانل با عرض مفید ۱ متر سهولت در طراحی فضا ها را فراهم می‌کند. گستره ضخامت از ۳ تا ۲۰ سانتی متر در این نوع پانل امکان ایجاد پوششی مناسب جهت آب و هواهای مختلف را فراهم می‌ ۲کند. با استفاده از عایق فوم پلی‌ یورتان و بهترین کیفیت ممکن(فوم آلمانی)، پانل دیواری کیان را بهترین گزینه جهت پوشش سردخانه‌ ها و یخچال‌ های صنعتی می‌ کند.

ساندویچ پانل سقفی

ساندویچ پانل سقفی با استفاده از بهترین مواد اولیه، تکنولوژی روز، از ضخامت ۳ الی ۲۰ سانتی‌ متر با فوم تزریقی پلی‌ یورتان سخت(دانسیته ۲±۴۰) تولید می‌ شود. این پانل مقاوم در برابر رشد گیاهان و قارچ‌ ها بوده و به علت نداشتن بو‌، عدم ریزش مواد و عدم امکان زندگی حشرات در داخل فوم، بهترین نوع پوشش در سقف مجتمع‌ های صنعتی می‌ باشد. پانل سقفی با ضریب هدایت حرارتی بسیار پایین از نوع بهترین عایق‌ های صنعتی جهت پوشش سقف می‌ باشد. عرض مفید پانل سقفی کیان ۱ متر می‌ باشد. ضمناً به دلیل داشتن یک خط منحصر بفرد در رول فرم پانل سقفی کیان، بهترین نوع آب‌ بندی و زیبایی سطح کار در هنگام اورلپ کردن دو پانل سقفی را بر روی یکدیگر ممکن می‌ سازد.

ساندویچ پانل سردخانه ای

برای حفاطت از محصولات به شیوه ای بهینه و سالم در دماهای پایین از از ساندویچ پانل سردخانه ای استفاده میشود. ممکن است در دماهای خیلی پایین مصرف انزژی بالا برود در این بین استفاده از یک پوشش مناسب برای دیوار و سقف بهترین کار است که استفاده از ساندویچ پانل پلی یورتان ایده ال ترین شیوه است. ساندویچ پانل سردخانه ای sandwich panel for cold storage برای ساختن و اجرای سردخانه های بالای صفر، زیر صفر، و تونلهای منجمدی در ساختمان های صنعتی مانند کارخانه های صنعتی، ساختمان های عظیم، سوپرمارکتها، انبار و دیگر صنعت ها نظیر دام داری و صنایع کشاورزی، فروشگاه های مربوط به صنعت سردسازی، مساکن، هتلها، ورزشگاهها، صنایع مواد غذائی، حیوانی، دریائی، بستنی، صنایع تجهیزات پزشکی، آزمایشی، بیمارستانی، دارویی، تولیدی گل و گیاهان  استفاده می شود. ضخامت ساندویچ پانل سردخانه ای sandwichpanel for cold storage گاه به ۸ سانتی متر یا حتی بالاتر هم می رسد. ساندویچ پانل سرد خانه ای از ترکیب هسته پلی یورتان rigid بین دو لایه فلز است گه پلی یورتان ماده ای سفت است. پلی یورتان ماده ای سفت و شکننده است و به تنهایی قابلیت استفاده ندارد اما با ساندویچ کردن آن به محصولی میرسیم که دارای خواص مکانیکی بسیار مناسب میباشد.

ساندویچ پانل ماموت

در بسیاری از پروژه ها مشاهده شده که اغلب افراد بدون هیچ گونه آگاهی و تخصص از نحوه ی محاسبه و اجرای نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری ، اقدام به سفارش تولید و اجرای نصب می نمایند که ممکن است علاوه بر زیان های مالی ،در نحوه اجراء نیز با مشکلات عدیده ای مانند شکل ظاهری و آب بند بودن و حتی کنده شدن در طوفان های شدید مواجه گردد. به همین علت برای اینکه یک سازه مناسب و ایده آل با پوشش ساندویچ پانل سقفی و دیواری داشته باشیم بایستی موارد ذیل را بدقت رعایت و با افراد متخصص در این زمینه هماهنگی های لازم صورت پذیرد.

قیمت ساندویچ پانل

قیمت ساندویچ پانل در مقایسه با مصالح ساخت و ساز ساختمانی می توان گفت مقرون بصرفه می باشد. به این دلیل که ساختار ساندویچ پانل مقاوم بوده است و برابر عوامل شیمایی و فیزیکی قوی بوده و همچنین می تواند قابلیت شست و شو نیز داشته باشد. این موارد باعث می شود تا عمر مفید ساندویچ پانل ها افزایش داشته باشد. ساندویچ پانل را در محلی که نصب شده است می توان در صورت نیاز جدا کرد و به محل دیگری منتقل کرد که باعث می شود تا با توجه به قیمت ساندویچ پانل، هزینه دیگری انجام ندهید.

ادامه مطلب

بازدید : 15 تاریخ : دوشنبه 09 مرداد 1396 زمان : 11:33 نویسنده : bamana نظرات ()

انتخاب بهترین ست لباس دامادی

انتخاب بهترین ست لباس دامادی: هماهنگی در لباس پوشیدن تاثیر زیادی در شیک و یکتا بودن تیپ ایفا می کند. ست کردن لباس داماد در نظر اول ساده به نظر می آید، ولی مانند انتخاب بهترین لباس عروس قوانین ویژه خودش را دارد. ست لباس دامادی به شیوه های متفاوتی طبقه بندی می شود. این سبک ها در رنگ لباس، جنس و مدل و … می باشد. در این مقاله به معرفی بهترین ست لباس دامادی برای تشریفات عروسی می پردازیم.

انتخاب بهترین ست لباس دامادی

رنگ کت و شلوار

برای انتخاب بهترین ست لباس دامادی رنگ های روشن مخصوصا سفید برای کت و شلوار یک انتخاب اشرافی و تشریفاتی برای دامادها به حساب می آید. کت و شلوار روشن مانند سفید، به دامادهای با جثه کوچک یا متناسب پیشنهاد می شود.به خاطر داشته باشید دامادهایی که پوستی تیره دارند با کت و شلوار رنگ روشن، سفید تر به نظر می آیند. کت و شلوار رنگ روشن معمولا با کراوات یا پاپیون و پیراهن همرنگ خود و کمربند وکفش رنگ مشکی ست می شود.

در صورتی که جشن عروسی شما در فصل تابستان برگزار می شود، استفاده از رنگ‌های کرم،  طوسی، شکلاتی و رنگ های روشن دیگر انتخاب جالبی هستند. برای فصل زمستان رنگ‌های تیره مانند مشکی، سرمه‌ای و خاکستری تیره مناسب است.

داماد باید علاوه بر نظر خود و عروس خانم، برای انتخاب لباس با مسوولان مربوطه در تشریفات مجالس خود مشورت کند زیرا تجربه و دانش تخصصی آن ها بسیار کارمد می باشد. بهتر است کت و شلوار داماد به خصوص در قسمت سرشانه فیت باشد و روی اندام آقای داماد بنشیند.

بازدید : 11 تاریخ : یکشنبه 01 مرداد 1396 زمان : 14:25 نویسنده : bamana نظرات ()

چگونگی حمل و نقل ساندویچ پانل

چگونگی حمل و نقل ساندویچ پانل: همانطور که مروری بر ساندویچ پانل داشتیم، این مواد نیاز است تا در حمل و نقل احتیاط لازم را داشت و طبق دستورالعمل هایی که برای انتقال آن ها وجود دارد عمل کرد. ساندویچ پانل ها هم ممکن است در حمل و نقل خودشان آسیب ببینند و هم ممکن است به وسایل دیگر بدلیل جنس سختشان وارد کنند. لذا هم باید به ابعاد و چگونگی انتقال ها توجه داشت و آن ها را به شکل صحیح منتقل کرد.

چگونگی حمل و نقل ساندویچ پانل

در حین حمل و نقل ساندویچ پانل ساندویچ پانل توسط لودر یا وسایل دیگر، ساندویچ پانل ها ممکن است توسط چنگال های لودر آسیب ببینند. باید بین این چنگال ها طول به اندازه کافی وجود داشته باشد. این بدین دلیل است که از انحراف این پانل ها در حین حمل و نقل جلوگیری شود. پالت چوبی باید توسط جرثقیل مناسب با استفاده از یک تسمه برداشته شود و دستگاه توزیع کننده باید برای پانل های طولاتی دارای هسته استفاده شود تا ها سقوط نکنند.

طول پشتیبانی بسته نباید از ۱۵۰ سانتی متر بیشتر شود. حداکثر دو بسته در یک ستون کافی است و سطح پانل ها باید روشن و به دور از گرد و خاک و همچنین نور مستقیم خورشید باشد. ساندویچ پانل ها باید بر روی سطح صاف، تمیز و سخت در مکانن هایی تحت پوشش مسقف هستند در محلی ذخیره شوند. مهر و موم بسته ها باید با هوای کافی بین آن ها باشد و باید مطمئن باشید تا هوای اضافه باعث انفجار این بسته ها نشود.

 

ادامه مطلب

بازدید : 10 تاریخ : یکشنبه 01 مرداد 1396 زمان : 14:22 نویسنده : bamana نظرات ()

ساندویچ پانل پلی استایرن

ساندویچ پانل چیست؟

ساندویچ پانل ترکیبی از دو طرف ورق فولادی که با آلومینیوم و روی پوشش داده شده است که مقاومت فولاد را در برابر خوردگی بسیار بالا می برد و قسمت روی آن با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده است و در بین آنها یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته می باشد که این ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق های حرارتی و صوتی قرار می دهد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت و کیفیت برتر در صنعت ساخت و ساز و فرایند ها پیش می رود استفاده از این محصول بسیار رایج و پر طرفدار می باشد.

روش های تولید ساندویچ پانل

به طور کلی دو روش برای تولید ساندویچ پانل پلی استایرن به کار گرفته میشود:

روش کانتینیوز(continues)

تولید ساندویچ پانل به روش کانتینیوز، یا مکانیزه دستگاه ها و رباط های مکانیکی، مواد اولیه ساندویچ پانل نهایی تدیل می می کنند. به عبارت دیگر، مواد اولیه که همان رول ورق گالوانیزه، مواد اولیه فوم پلی یورتان یا شیت فوم پلی استایره و چسب از یک طرف دستگاه وارد می شود و از طرف دیگر ساندویچ پانل تکمیل شده و به قطعات دلخواه برش خورده و بسته بندی می شوند.

خط تولید دیسکانتینیوز پلی استایرن

در این روش هم هر کدام از فعالیت ها در ایستگاه های مختلف صورت میپذیرد و به در قسمت مونتاژ به هم میرسند یعنی ورق گالوانیزه در دستگاه رولفرمینگ طرح مورد نظر را میگیرد و به ابعاد سفارشی برش میخورد و فوم پلی استایرن هم به ضخامت های مختلف برش خورده و اماده تولید میگردد و در انتها توسط چسب مخصوص به ورقه های پانل میچسبد و تحت پرس قرار میگیرد ت کامل خشک شود.

مزایا و معایب فوم عایق پلی استایرن(Eps)

مزایای ساندویچ پانل پلی استایرن:

 1. با توجه به کیفیت و کاربرد محصول از قیمت پایین تری نسبت به عایق های دیگر برخوردار است
 2. به دلیل فرایند تولید دیسکانتینیوز این محصول امکان تولید در دانسیته های متفاوت وجود دارد(۱۵ تا ۲۵ کیلوگرم بر متر مکعب و بعذا تا ۳۰ کیلوگرم بر متر مکعب قابل تولید است)
 3. امکان تولید این فوم در اشکال متفاوت وجود دارد(فوم بعد از پخت در قالب تحت پرس بخار قرار میگیرد و به شکل قالب تولید میگردد یا قالب های بزرگ رابا المنت های گوناگون به فرم دلخواه برش میدهند)
 4. ضخامت این محصول به میلیمتر قابل تغییر و مورد سفارش میباشد
 5. وزن سبک تری نسبت به عایق های دیگر دارد

 

ادامه مطلب

بازدید : 12 تاریخ : یکشنبه 25 تير 1396 زمان : 11:27 نویسنده : bamana نظرات ()

پروژه ی مهندس قیصری / نمایندگی پالاز موکت

ساندویچ پانل سقفی ماموت

محل پروژه : بندر ماهشهر – جده هندیجان –شهرک صنعتی

تاریخ اجرای پروژه : ۱۲/۱۰/۹۵

سقف سوله از نوع ساندویچ پانل سقفی :   ۶۰۰ مترمربع

دیوارهای جانبی سوله از نوع ساندویچ پانل دیواری : ۳۷۰  مترمربع

پوشش سوله از ساندویچ پانل سقفی ماموت با دولایه ورق آلوزینگ برنگ سفید و عایق پلی اورتان بضخامت ۵ سانت و اجرای دیوارهای جانبی از نوع ساندویچ پانل دیواری ماموت و فلاشینگ های رنگی توسط نمایندگی ۵۰۰۵  ماموت علی شاه محمدی طراحی و نصب گردید.

 

ادامه مطلب

بازدید : 13 تاریخ : سه شنبه 02 خرداد 1396 زمان : 16:42 نویسنده : bamana نظرات ()

دکوراسیون مغازه فست فود

دکوراسیون مغازه فست فود : امروزه موضوع دکوراسیون داخلی با همه ی گستردگی و پیچیدگی های خود بسیار زیاد مورد توجه مشاغل مختلف و از آن مهمتر مشتریان آنها قرار گرفته است. همه انسان ها دوست دارند در محیط زندگی، کار و تفریح خود از زیبایی و آرامش و هارمونی و تناسب در فضا لذت ببرند. مبحث دکوراسیون داخلی در رستوران ها و فست فودها نیز یکی از حساس ترین مباحث دکوراسیون مغازه است زیرا که به طور کلی خوردن غذا و لذتی که از خوردن آن در انسان پدید می آید قبل از آنکه به معنای تغذیه صِرف غذا باشد، بیشتر برای آن ها جنبه ی تفریحی سرگرمی و جذابیت آن  را دارد.

دکوراسیون مغازه فست فود و یا دکوراسیون داخلی کافه یا رستوران بیش از طراحی، در موضوع انتخاب رنگ و نورپردازی مناسب دارای اهمیت بسیار می باشد. انتخاب رنگ مناسب در نورپردازی ها و مبلمان و تزئینات دکور، ارتباط  مستقیمی با حس طعم غذا و کم و زیاد شدن میل به غذا خوردن در مشتریان آن ها دارد. به عنوان مثال انتخاب نمودن رنگ سبز برای نورپردازی فست فود در قسمت روی میز غذای مشتری، باعث میشود که رنگ غذا تغییر نموده و منجر به دلزدگی و بی میلی به خوردن آن شود.

 

ادامه مطلب

بازدید : 12 تاریخ : پنجشنبه 28 ارديبهشت 1396 زمان : 13:18 نویسنده : bamana نظرات ()

کانکس چرخدار ، کانکس متحرک ، کانکس سیار

کانکس چرخدار

برای بسیاری از افراد و سازمانها متحرک بودن و سیار بودن کانکس و چرخدار بودن آن برای جابه جایی دارای اهمیت به سزایی می باشد. شرکت صنعت پوشش با سالها تجربه در طراحی، ساخت و تولید انواع کانکس، کاروان و کانتینر آمادگی خود را جهت تولید کانکس پرتابل و متحرک اعلام می دارد.
از جمله خصوصیات کانکس چرخدار شرکت صنعت پوشش می توان به مقاوم بودن آن در حرکت و جابجایی در شرایط جوی متفاوت و محکم و استیبل بودن آن نسبت به محیط می باشد و این خصوصیات، کانکس پرتابل و کانکس متحرک این شرکت را نسبت به سایر کانکس ها متمایز می نماید.

کانکس چرخدار کانکس هایی هستند که با کاربری های مختلف طراحی و با ابعادهای استاندارد ساخته می شوند و به دلیل جابجایی و متحرک بودن چرخ دار می شوند.

عرض این کانکس ها از ۴۰/۲ بیشتر نباشد. بهترین متراژ کانکس چرخ دار جهت طول ۶ متر می باشد.

موارد استفاده از کانکس چرخ دار: کانکس های چرخ دار می توانند، جهت دفاتر کار، دفتر سرپرست کارگاه، کتابخانه سیار ، فروشگاه سیار، کانکس هلال احمر، کانکس نیروی انتظامی، کانکس انتقال خون، سرویس بهداشتی سیار ،مخابراتی ، حمل محصولات کشاورزی و سایر موارد دیگر استفاده شود . موارد استفاده کانکس چرخدار

 

ادامه مطلب

بازدید : 13 تاریخ : چهارشنبه 30 فروردين 1396 زمان : 14:18 نویسنده : bamana نظرات ()

کانکس ساندویچ پانلی

کانکس ساندویچ پانلی اتاقک های قابل حملی که از ساندویچ پانل در دیوار و سقف های آن استفاده شده است.

در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و کانکس ساندویچ پانل قابلیت حمل کانکس است که معمولا در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده می‌گردد کانکس‌ها به دو دسته چرخ دار و ثابت تقسیم می‌شوند، نمونه چرخ دار آنها به طور مستمر در حال جابجایی می‌باشد ولی نمونه‌های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان می‌ماند. مواد اولیه به کار رفته در کانکس‌ها عموما فلز می‌باشد که بیشتر اسکلت و بدنه را تشکیل می‌دهد بدنه و سقف کانکس‌ها معمولا از ساندویچ پنل ساخته می‌شوند تا عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای فضای داخلی آنها ایجاد نماید و به همین منظور نمای داخلی با استفاده از پی وی سی تزئین می‌گردد.

کانکس ساندویچ پانلی

کانکس ساندویچ پانلی

کانکس ساندویچ پانل ترکیبی از دو لایه می باشد که یک لایه عایق میانی از جنس پلی اورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و همچنین پشم شیشه می باشد که به وسیله مفتول های شبکه ای به لایه های پوشاننده متصل می شود که به دو دسته ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تقسیم می شوند. ویژگی ها و مزیت های کانکس ساندویچ پانلی ، به این شرکت این امکان را می دهد که محصولات ساندویچ پانلی خود را گارانتی کرده و نیز خدمات پس از فروش طولانی مدت ارائه دهد.

سازه های ساخته شده از ساندویچ پانل در سازمان ها ، ادارات ، پروژه های عمرانی مختلف ، کارگاه ها و کارخانه ها ، فروشگاه ها ، اماکن تفریحی ، اماکن زیارتی ، تفرجگاهها ، رستورانها ، پروژه های راهسازی ، سدسازی ، پتروشیمی و ساختمانی ، مغازه ها و سوپر مارکت ها ، اماکن مسکونی و ویلایی و . . . به کار برده می شود.

شرکت صنعت پوشش کانکس انواع مختلف از مدل های کانکس ساندویچ پانل خود را بسیار زیبا و مجلل همراه با کلیه امکانات مورد نیاز در اختیار مشتری قرار می دهد.

تلفن مشاوره و فروش : ۰۲۸۳۳۶۶۰۴۲۶ – همراه : ۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

 

ادامه مطلب

بازدید : 3 تاریخ : دوشنبه 28 فروردين 1396 زمان : 14:29 نویسنده : bamana نظرات ()

ورق گالوانیزه رنگی

ورق های گالوانیزه پیش رنگ پس از فرایندی مداوم و منظم برای بهبود مقاومت خوردگی و افزایش چسبندگی رنگ به سطح ورق، ماده شیمیایی مناسبی روی دو سطح ورق، اعمال شده و در دمای مناسب خشک می شود. انجام این مرحله باعث می شود که پوشش رنگی حین فرآیند های شکل دهی بعدی از سطح ورق پوسته نشود . سپس ورق جهت اعمال رنگ وارد قسمت پوشش دهی می شود ساندویچ پانل سقفی.

ورق گالوانیزه رنگی پیش رنگ در طرح های مختلف به ضخامت های ۰/۴ میلیمتر، ۰/۵ میلیمتر تولید و عرضه میگردد. از جمله طرح های پر مصرف طرح ذوزنقه , طرح سینوسی , طرح سفال و شادولاین میباشد. طرح ذوزنقه مقاوم ترین موج موجود بوده و عرض ورق از رول ۱۲۵ سانت بعد از اورلپ شدن مفید کاردهی ۸۷ سانت و عرض ورق از رول ۱۰۰ سانت بعد ساندویچ پانل از اورلپ شدن مفید کاردهی ۸۷ سانت میرسد .طرح سینوسی هم یکی از پر مصرف ترین طرح ها برای سقف و دیواره های جدا کننده میباشد که از رول ۱۲۵ سانت   بعد از اورلب ۱۰۲ سانت کاردهی مفید دارد .

 

ادامه مطلب

بازدید : 5 تاریخ : یکشنبه 27 فروردين 1396 زمان : 13:58 نویسنده : bamana نظرات ()

کاربردهای ساندویچ پانل دیواری

کاربرد ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری تولید شده توسط این شرکت جهت کاربرد در واحدهای مسکونی و ویلاها، مجتمع‌ها و سالن های ورزشی، کارخانه های صنعتی و تولیدی، دیواره های انبار و پوشش سوله، سردخانه ها، کمپ های امدادی و درمانگاه‌های سیار، آموزشگاه ها و مراکز آموزشی، خانه‌های سیار و کاروان‌ ها، مخازن چند جداره، تقسیم و پارتیشن بندی فضاهای داخلی اداری به فروش می رسد که پیمانکاران و شرکت های ساختمانی و یا افراد دیگری که قصد استفاده از این نوع مصالح ساختمانی را دارند می توانند با خیالی آسوده از آنها استفاده نمایند. همچنین از دیگر کاربرد ساندویچ پانل دیواری در ساخت کانتینر، کانکس‌های یخچال دار متحرک و ثابت، کانکس، انبار، خانه های پیش ساخته و … نیز می توان اشاره کرد.

به طور خلاصه کاربردهای ساندویچ پانل دیواری:

– پوشش سقف و دیوار سوله و ساختمان های صنعتی
– پوشش سقف و دیوار کانتینر های حمل و نقل
– پوشش سقف و دیوار انواع سرد خانه های ثابت و متحرک
– پوشش سقف و دیوار کانکس های ثابت و متحرک
– پوشش سقف ودیوار انبار و سیلو
– پوشش دیوار اتاقهای عمل و ازمایشگاه ها(clean rooms)

شما می توانید در صورت نیاز، جهت کسب اطلاع  و مشاوره یا خرید محصول با شماره های زیر تماس حاصل نمایید:

۰۲۸-۳۳۶۶۰۴۲۶
۰۲۸-۳۳۶۶۳۷۸۴
۰۹۱۲۱۸۲۴۳۹۴

شرکت صنعت پوشش نمایندگی ۵۰۰۵ ماموت

 

ادامه مطلب

بازدید : 5 تاریخ : شنبه 26 فروردين 1396 زمان : 16:4 نویسنده : bamana نظرات ()

ساختار ساندویچ پانل های دیواری پیچ مخفی

ساختار ساندویچ پانل های دیواری پیچ مخفی

– پوشش روی پانل: ورق گالوانیزه رنگی یا بدون رنگ
– هسته میانی پانل: فوم از جنس پلی یورتان با دانسیته معادل ۴۰+_۲kg/M3 و از جنس پلی استایرن با دانسیته ۲۰ +_ ۲Kg/M3
– پوشش پشت پانل: ورق گالوانیزه رنگی یا الومینیوم با ضخامت های مختلف یا لایه ای از کاغذ کرافت مسلح با فویل الومینیومی

 

ادامه مطلب

بازدید : 6 تاریخ : چهارشنبه 23 فروردين 1396 زمان : 15:15 نویسنده : bamana نظرات ()

کاربرد ساندویچ پانل سقفی

کاربرد ساندویچ پانل سقفی :

کاربرد ساندویچ پانل سقفی:

ین نوع ساندویچ پانل جهت استفاده در سقف می باشد که با توجه به گامهای ذوزنقه ای و شکل اورلپ آن امکان نفوذ آب به داخل را از بین می برد و جهت طولهای بلند (بالاتر از ۱۳ متر) قابلیت اورلپ شدن روی یکدیگر را دارد
این نوع ساندویچ پانل به دو صورت دو رو ورق آلوزینگ و یک رو ورق آلوزینگ از بیرون و فویل مسلح آلومینیومی از داخل با ضخامت ۴ الی ۱۰ cm تولید می شود

ساندویچ پانل های سقفی با طرح شادولاین ذوزنقه تولید میگردد و این طرح در ظاهر ورق رویی ساندویچ پانل مشخص میباشد و شرکت برای زیبایی نمای سقف در حالت شیبدار اقدام به تولید ورق با طرح سفال نموده که با ساخت خرپا میتوان سقفی با نمای فوق العاده زیبا ایجاد کرد .

بازدید : 3 تاریخ : دوشنبه 21 فروردين 1396 زمان : 14:58 نویسنده : bamana نظرات ()

مزایا و معایب ساندویچ پانل پلی یورتان

مزایا و معایب ساندویچ پانل پلی یورتان (PU)

مزایای ساندویچ پانل پلی یورتان:

بالاترین دانسیته در بین عایق های هسته مربوط به این فوم میباشد: عددی بالغ بر ۴۰± ۲ kg/m3
اولین بار در ایران از این فوم برای تولید ساندویچ پانل استفاده شده.
به دو صورت کانتینیوز و دیسکانتینیوز تولید میگردد.
به دلیل فرایند گرماده ایزو سیانات و پلی ال در حین ترکیب از پیوند مولکولی بالایی برخوردار است.
به دلیل فرایند گرماده ,چسبندگی مطلوبی به ورق گالوانیزه و یا لایه های بیرونی پانل دارد.
به دلیل افزایش حجم ایزو و پلی بعد از ترکیب, تمام حفره ها توسط فوم پر میشود.
نسبت به عایق پلی استایرن از ضریب هدایت حرارتی پایین تری برخوردار است. (یعنی مقاوت حرارتی R بالاتری دارد)

معایب ساندویچ پانل پلی یورتان:

نسبت به عایق های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است در نتیجه قیمت تمام شده ی محصول را به طور محسوسی افزایش میدهد.
به دلیل قیمت بالا برای مکان هایی که برودت و عایق کاری از اهمیت بالایی برخوردار نیست عایق مناسبی نمیباشد و پیشنهاد نمی شود.
برای تولید در ضخامت های مختلف محدودیت های زیادی دارد.

ادامه مطلب

بازدید : 9 تاریخ : شنبه 19 فروردين 1396 زمان : 15:50 نویسنده : bamana نظرات ()

یک سازه مناسب و ایده آل با پوشش ساندویچ پانل سقفی و دیواری ماموت

در بسیاری از پروژه ها مشاهده شده که اغلب افراد بدون هیچ گونه آگاهی و تخصص از نحوه ی محاسبه و اجرای نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری ، اقدام به سفارش تولید و اجرای نصب می نمایند که ممکن است علاوه بر زیان های مالی ،در نحوه اجراء نیز با مشکلات عدیده ای مانند شکل ظاهری و آب بند بودن و حتی کنده شدن در طوفان های شدید مواجه گردد.

به همین علت برای اینکه یک سازه مناسب و ایده آل با پوشش ساندویچ پانل سقفی و دیواری داشته باشیم بایستی موارد ذیل را بدقت رعایت و با افراد متخصص در این زمینه هماهنگی های لازم صورت پذیرد.


پیش بینی های لازم قبل از ساخت سوله و یا اسکلت ساز

بسیاری از مواقع تصورمیگردد که زمان مناسب در مورد سفارش تولید و اجرای نصب ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری پس از اجرای سوله ویا سازه فلزی اقدام نمود ، در صورتی که قبل از هر اقدام جهت ساخت سوله میبایست از  افراد متخصص و مجرب در زمینه اجرای نصب ساندویچ پانل سقفی و دیواری استفاده گردد.

ادامه مطلب

بازدید : 7 تاریخ : چهارشنبه 16 فروردين 1396 زمان : 11:21 نویسنده : bamana نظرات ()

آبرو گالوانیزه

تعریف آبرو (GUTTER)

آبرو چیست ؟ سوالی کلی است زیرا آبرو یا گاتر به مفهوم کانال های پیش ساخته آب به همراه ابزار دیگری نظیر فلاشینگ و آبرو گالوانیزه معنی خاص خودش را می یابد مانند آبرو یا گاتر فلاشینگ ،  تعریف فلاشینگ در بخش های قبلی آورده شده است که برای آبندی و زیبایی ساختمان ها و برای پوشش سقفهای شیروانی شکل و پشت بام ها که در انواع مختلف ورقهای روغنی و گالوانیزه با ضخامتهای مختلف دلخواه تولید می شوند فلاشینگ ها در ساندویچ پانل ها خصوصاً ساندویچ پانل های دیواری و ساندویچ پانل های سقفی نیز استفاده می شوند و در این بحث فقط به مفهوم و استفاده از آبرو یا گاتر (Gutter) می پردازیم.

باید توجه داشت که آبروهای گالوانیزه با ضخامت های ۰/۵۰میلیمتر و ۰/۶۰ میلیمتر و ۰/۷۰ میلیمتر را می توان بصورت هلالی یا قوسی نورد شده نصب و اجرا نمود. لذا ورق های آبرو گالوانیزه با ضخامت های بیشتر از ۰/۷۰ میلیمتر که نسبتاً ضخیم تر می باشند می بایست ابتدا با در نظر داشتن فاصله ی پرلین های سازه و با رعایت درصد شیب مناسب در کارگاه های برش و خم کاری بصورت چهارگوش ساخته شود. ساندویچ پانل.

 

ادامه مطلب

بازدید : 10 تاریخ : دوشنبه 14 فروردين 1396 زمان : 10:16 نویسنده : bamana نظرات ()

پروژه سامسونگ فروش و اجرای ساندویچ پنل

پروژه سامسونگ در نقاط مختلف جاده مخصوص و قدیم تهران کرج با مساحت زیر بنای بالغ بر ۵۰۰۰۰ مترمربع احداث که پوشش سقف و دیواره آن از ساندویچ پانل ماموت و ورق پیش رنگ شده اجرا گردیده است.

ساندویچ پانل صنعت پوشش پروژه سامسونگ را در جاده قدیم تهران کرج انجام داده و دارای نمونه کارهای ذیربط نیز می باشد

 

ادامه مطلب

بازدید : 9 تاریخ : چهارشنبه 25 اسفند 1395 زمان : 10:31 نویسنده : bamana نظرات ()

فروش و اجرای ساندویچ پانل در پروژه شرکت نامیکاران

شرکت نامیکاران نماینده انحصاری پروفیل های یو پی وی سی کامرلینگ آلمان می باشد. زیربنای سالنهای شرکت بالغ بر ۱۲۰۰۰ مترمربع با ساندویچ پانل سقفی و دیواره های جانبی سوله ها ۵۰۰۰ مترمربع با ساندویچ پانل دیواری ماموت اجراء و نصب شده است،این پروژه در سال ۱۳۸۸ واقع در شهرک صنعتی کاسپین قزوین افتتاح گردید.

شرکت نامیکاران

ادامه مطلب

بازدید : 10 تاریخ : دوشنبه 23 اسفند 1395 زمان : 15:2 نویسنده : bamana نظرات ()

کانکس

کانکس به یک بنای قابل حمل کانکس گفته می‌شود. در واقع وجه متمایز یک بنای سنتی و قابلیت حمل کانکس است که معمولا در مکان‌های با عدم قابلیت ساخت و ساز استفاده می‌گردد کانکس‌ها به دو دسته چرخ دار و ثابت تقسیم می‌شوند.

نمونه چرخ دار آنها به طور مستمر در حال جابجایی می‌باشد ولی نمونه‌های ثابت برای یک مدت زمان خاص در یک مکان می‌ماند. مواد اولیه به کار رفته در کانکس‌ها عموما فلز می‌باشد که بیشتر اسکلت و بدنه را تشکیل می‌دهد بدنه و سقف کانکس‌ها معمولا از ساندویچ پانل ساخته می‌شوند تا عایق صوتی و حرارتی مناسبی برای فضای داخلی آنها ایجاد نماید و به همین منظور نمای داخلی با استفاده از پی وی سی تزئین می‌گردد.

ادامه مطلب

بازدید : 6 تاریخ : شنبه 21 اسفند 1395 زمان : 11:39 نویسنده : bamana نظرات ()

کاتالوگ ساندویچ پانل

ساندویچ پانل چیست ؟

ساندویچ پانل ترکیبی از دو طرف ورق فولادی که با آلومینیوم و روی پوشش داده شده است که مقاومت فولاد را در برابر خوردگی بسیار بالا می برد و قسمت روی آن با یک لایه پرایمر مخصوص و ۲۵ میکرون رنگ پلی استر کوره ای پوشانده است و در بین آنها یک لایه عایق پلی اورتان سخت با ساختار سلول بسته می باشد که این ساختار پلی اورتان را در زمره بهترین عایق های حرارتی و صوتی قرار می دهد. در عصر حاضر که تمام دنیا به سمت سرعت و کیفیت برتر در صنعت ساخت و ساز و فرایند ها پیش می رود استفاده از این محصول بسیار رایج و پر طرفدار می باشد.

انواع ساندویچ پانل

۱- ساندویچ پانل سقفی

این نوع ساندویچ پانل جهت استفاده در سقف می باشد در این نوع پانل ورق رو دارای طرح ذوزنقه و ورق زیر شیاردار می باشد با توجه به گامهای ذوزنقه ای و نحوه اورلپ آن امکان نفوذ آب را به داخل از بین می برد جهت تولید، ابتدا ورق ها توسط دستگاه تمام اتوماتیک ورق صاف کن باز و صاف شده و پس از فرم دهی با دستگاه رول فرمینگ شده و با توجه به طرح از قبل تعیین شده مابین دو ورق فوم پلی اورتان بصورت یکنواخت ریخته می شود و پس از پخت شکل نهایی ساندویچ پانل بدست می آید.
مدل : ورق رو طرح ذوزنقه
ضخامت : ۴،۵،۶،۸،۱۰ سانتیمتر
عرض : ثابت ۱۰۷ سانتیمتر مفید ۹۹ سانتیمتر
طول : ۱ الی ۱۲ متر

۲-ساندویچ پانل دیواری سوله های صنعتی و غیره …

ساندویچ پانل دیواری سردخانه ایساندویچ پانل سردخانه ای با توجه به میزان تبادل حرارت محاسبه و از ضخامت ۸ الی ۱۵ سانتیمتر و به طول ۱ الی ۱۲ متر (دلخواه)تولید می شود. این نوع ساندویچ پانل به دلیل دارا بودن لبه های نری و مادگی در قسمت عرض و هم پوشانی پانل ها باهم دارای کمترین انتقال حرارت را داشته و بهترین گزینه در تولید سردخانه ها می باشند.

ادامه مطلب

بازدید : 5 تاریخ : چهارشنبه 18 اسفند 1395 زمان : 10:51 نویسنده : bamana نظرات ()
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 434
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 5
 • آی پی دیروز : 4
 • بازدید امروز : 42
 • باردید دیروز : 9
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 79
 • بازدید ماه : 351
 • بازدید سال : 351
 • بازدید کلی : 6,505
 • مطالب